S4MINING indirim kodu ve 42 günlük kazancım

Bitcoin‘in 2017’deki tarihi seviyesinden sonra sadece kripto paraların değil göz önünde olmasa da mining (madencilik) firmalarının da yükselişine şahitlik yaptık. 2020’ye kadar uzun bir süre kimse söz etmese de, arka tarafta bir endüstrinin yükselişi küçük ama emin adımlarla ilerliyordu. Bu nedenle ekran kartı fiyatları kripto paralarla beraber akıl almaz fiyatlara çıktı. Ben de ekran kartı almak için yaklaşık bir yıl beklemek zorunda kaldım.

Ekran kartı ‘sevicileri’ dediğim bu firmalardan bir tanesi de Türk menşeili s4mining.com firması. 2018 yılından beri kullandığım firma olduğu için rahatlıkla yazabiliyorum. SadeceHosting‘in kurucusu Selçuk Saraç tarafından kurulan firmanın Webrazzi TV‘deki videosunu (yazının en altında) izledikten sonra üye olmaya karar vermiştim. Tabi ki üye olduktan sonra kripto paralar dibi gördü ve bir miktar zarar ettim ama çok da yüksek bir yatırım yapmamıştım doğrusu.

Bu yazıda maddi olarak imkanım nispetinde 30 MH‘lık bir ethereum madenciliğinden son 42 günde kazandığım miktarı ve %5lik bir indirim kupon kodu paylaşacağım. (alttaki linkle üye olursanız bana %2 veriyorlar. Siz de ben de kazanıyoruz.)

Aşağıdaki kuponu kullanmadan önce şunu iyice anlamanız gerekiyor. Mining yatırımcılarının çoğu zarar ediyor (bende ettim) ve hizmeti satın aldığınızda büyük ihtimal siz de zarar edeceksiniz.

%5’lik indirim kupon kodu için link: https://www.s4mining.com/?coupon=7PTW52

Sadece Kod: 7PTW52

Not: Kodun 31 aralık 2023’e kadar çalışması gerekiyor. Kod veya link çalışmazsa aşağıda yorum bölümünden bildirin güncelleme yaparım.

3 Ocak 2021’de sıfırdan başlayan ethereum madenciliği için 15 Şubat 2021’e kadar 42 günde kazandığım miktar 104.44 dolar.

Bu arada üye olduktan sonra siz de kendi aldığınız referans kodlarınızı arkadaşlarınızla paylaşarak kazanmanız mümkün. Ether fiyatları yükselirse kazancınız artıyor, azalırsa düşüyor.

S4MINING.com sitesinde Bitcoin ve Ethereum madenciliği için seçenekler ve fiyatlandırmalar mevcut. Bazılarına göre bu sene 100.000 doları görmesi muhtemel olan Bitcoin fiyatlarındaki artışı düşünürsek diğer kripto paralarında bununla birlikte paralel yükselmesi bizi şaşırtmaz. Hatta genelde böyle olur. Üye olmadan kullanıcı sözleşmesi ve madencilik kazançlarıyla ilgili iyi bir araştırma yapmanız, sonrasında karşılaşacağınız kar/zarar öngörünüzü netleştirebilir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir